اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانپلی استیشن 4پلی استیشن 5کامپیوترنینتندو سوییچ

اولین نمرات بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge منتشر شدند

در حالی که تنها یک روز تا عرضه بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge باقی مانده، رسانه‌های مختلف بررسی‌ها و نمرات خود را برای این عنوان منتشر کرده‌اند.

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge

استودیوی سازنده: Tribute Games
ناشر: Dotemu
تاریخ عرضه: 16 ژوئن 2022 (26 خرداد 1401)
پلتفرم‌ها: رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ + سرویس Xbox Game Pass

از آخرین باری که یک بازی درخور نام لاکپشت‌های نینجا منتشر شده زمان زیادی گذشته است. شرکت Dotemu که چند سال پیش توانست با موفقیت سری محبوب Streets of Rage (شورش در شهر) را احیا کند، حالا در قامت ناشر ظاهر شده تا با همکاری استودیوی Tribute Games، قهرمانان سبز رنگ دوست‌داشتنی را نیز با قدرت به میادین باز گرداند. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، تیم توسعه‌دهنده تلاش خود را به‌کار گرفته تا با عنوان TMNT: Shredder’s Revenge، همان تجربه مفرح و جذابی که طرفداران لاکپشت‌های نینجا برای سال‌ها انتظار داشتند را به آن‌ها ارائه دهد.

در حال حاضر، بازی موفق شده تا با 23 بررسی مختلف بر روی پلتفرم PC، میانگین نمره 83 را از وب‌سایت متاکریتیک کسب کند. همچنین میانگین نمره این عنوان در اوپن‌کریتیک، از 47 بررسی مختلف بر روی عدد 87 قرار دارد که نمایان‌گر استقبال بسیار خوب منتقدان از بازی است. هر چند گیم‌پلی ساده و مفرح TMNT: Shredder’s Revenge مورد تحسین منتقدان قرار گرفته، اما برخی به نبود ایده‌های تازه و نوآورانه در بازی نیز اشاره کرده‌اند. به‌طور کلی، به‌نظر می‌رسد ساخته استودیوی Tribute Games نامه‌ای عاشقانه برای طرفداران سری و آثار کلاسیک Beat ’em up به‌شمار می‌آید که تجربه آن برای دوست‌داران این سبک ضروری است.

در پایان، می‌توانید چکیده‌ای از نمرات منتشر شده بازی TMNT: Shredder’s Revenge را مشاهده کنید:

GameSpace: 10/10
Digital Trends: 5/5
GameGrin: 9.5/10
PlayStation LifeStyle: 9.5/10
Shacknews: 9/10
Nintendo Life: 9/10
God is a Geek: 9/10
Game Informer: 8.8/10
Hobby Consolas: 88/100
IGN: 8/10
GameSpot: 8/10
Hardcore Gamer: 4.5/5
PCMag: 4/5
EGM: 4/5
PC Gamer: 79/100
Metro GameCentral: 7/10
GamingTrend: 70/100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.