اخبار بازینینتندو سوییچ

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge برای سوئیچ تأیید شد

استودیوی Tribute Games با انتشار تریلر کوتاهی در برنامه Nintendo Indie World، تأیید کرد که بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder’s Revenge

این عنوان Beat ’em up ابتدا در ماه گذشته به‌شکل ناگهانی معرفی شد و حال، سازندگان در رویداد اخیر نینتندو یک ویدئوی کوتاهی از گیمپلی بازی را نمایش دادند. در این تریلر می‌توانیم نگاه خلاصه‌ای را به برخی از دشمنان، حرکات و قابلیت‌های هر 4 لاکپشت و بخش‌هایی از گیمپلی کواپ بازی همراه با موسیقی جذابی داشته باشیم.

در هنگام معرفی، اعلام شد که بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge توسط سازندگان Streets of Rage 4 یعنی شرکت DotEmu منتشر می‌شود. استایل بصری و مکانیک‌های گیمپلی بازی با الهام از نسخه‌های کلاسیک سری در حال توسعه هستند که نوید یک تجربه نوستالژیک و شیرین را به طرفداران می‌دهد.

در حال حاضر تاریخ عرضه دقیق بازی مشخص نیست، اما گفته شده Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge به‌زودی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر می‌شود. در هفته‌ها و ماه‌های آینده اطلاعات دقیق‌تری از زمان عرضه و پلتفرم‌های مقصد بازی (در کنار PC و Nintendo Switch) منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.