اخبار بازی

Team Ninja از مد Hero در Ninja Gaiden 3 می گوید

413905ng31.jpeg

Fumihiko Yasuda کارگردان عنوان NG3 طی مصاحبه ای که در TGS داشت اطلاعاتی را در مورد این بازی در اختیار رسانه ها قرار داد.ایشان در بخشی از صحبت هایش توضیح داد که علت وجود مد Hero که نسبت به درجه ی سختی ابتدایی عناوین قبلی،چالش برانگیزی کمتری دارد و شامل کمک های نظیر دفاع و جا خالی دادن های خودکار می شود این است که افراد تازه کاری که برای اولین بار با سری NG آشنا می شوند هم بتوانند بدون اینکه مدام در حال مُردن باشند بازی را تجربه کنند.
البته طبق گفته ی یاسودا،این مد کاملا اختیاری است و افرادی که می خواهند یک مبارزه ی چالش برانگیز در پیش روی خود داشته باشند،نیاز نیست که نگران باشند چون یک درجه ی سختی بسیار مشکل برای آن ها در نظر گرفته شده است.
ایشان ادامه داد:"ما جنبه های هاردکور بازی خود را فراموش نکرده ایم بلکه فقط می خواهیم به آن هایی که تا به حال تجربه ی بازی کردن این عنوان را نداشتند شانسی برای تجربه ی آن بدهیم.این بار ما بیشتر به داستان اهمیت داده ایم و می خواهیم مردم از این داستان لذت ببرند.در گذشته NG خیلی هاردکور بود و ما افراد زیادی را نمی توانستیم پیدا کنیم که بازی را تمام کرده باشند"
بخشی از داستان این قسمت در مورد جنبه های انسانی ریو خواهد بود،ولی بخش اصلی آن به قابلیت های تقریبا فرا بشری و نینجایی او بر میگردد.
یاسودا در این باره گفت:"وقتی ریو ماسکش را به صورت دارد، یک نینجاست.وقتی ماسکش را بر می دارد،دیگر یک نینجا نیست.او نیز مثل همه ی ما یک انسان است.ما قصد داریم آن انسان زیر ماسک را به تصویر بکشیم؛که این شخص کیست و چرا این کارها را انجام می دهد."
Ninja Gaiden 3 در سال 2012 برای PS3،Wii U و X360 عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.