اخبار بازی

آمار جدیدی از میزان فروش بازی‌های Red Dead Redemption 2 و GTA V اعلام شد

دو عنوان Red Dead Redemption 2 و GTA V موفق شده‌اند تا به‌ترتیب به فروش 44 و 165 میلیون نسخه‌ای دست یابند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی GTA V و Red Dead Redemption 2

شرکت Take-Two به‌تازگی این آمارها را در آخرین گزارش مالی خود اعلام کرده است. فروش بازی تحسین‌شده Red Dead Redemption 2 از مرز 44 میلیون نسخه عبور کرده و این عنوان از لحاظ فروش دلاری، اکنون دومین بازی پرفروش 5 سال اخیر در آمریکا محسوب می‌شود. همچنین طبق اعلام تیک-تو، مجموع فروش سری Red Dead Redemption نیز به 67 میلیون نسخه رسیده است. این عدد نسبت به عدد اعلام شده در گزارش مالی قبلی تیک-تو، به‌مقدار بیش از 2 میلیون افزایش یافته است.

در همین حال، فروش بازی GTA V نیز همچنان رو به رشد بوده و مجموع فروش این عنوان، بر روی عدد 165 میلیون نسخه قرار دارد. ورژن نسل نهمی بازی فراتر از انتظارات تیک-تو عمل کرده و همچنین نسخه پنجم این سری محبوب چه از لحاظ فروش دلاری و چه از لحاظ تعداد، اکنون لقب پرفروش‌ترین بازی آمریکا در یک دهه اخیر را یدک می‌کشد. علاوه بر این، فروش کلی سری GTA نیز به عدد خیره‌کننده 375 میلیون نسخه رسیده است.

سال گذشته راکستار رسما ساخت بازی بعدی GTA را تأیید کرد و برخی شایعات به معرفی شدن این عنوان تا پایان سال 2022 اشاره داشتند. راکستار به‌دنبال این معرفی اولیه، اعلام کرد که «به محض آماده شدن» اخبار بیشتری را به اشتراک خواهد گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا