اخبار بازی

گزارش درآمد ربع اول سال مالی ۲۰۱۸ کمپانی Take-Two

کمپانی (Take-Two»(T2» گزارش درآمد ربع اول سال مالی ۲۰۱۸ ( که در تاریخ ۳۰ جون (۹ تیر) به پایان رسید) خود را اعلام کرد.

Take-Two

طبق اعلام این کمپانی با وجود منتشر نشدن بازی بزرگ تازه‌ای در این بازه، درآمد کمپانی نسبت به همین بازه در سال گذشته افزایش داشته است که می‌توان این افزایش را مدیون موفقیت مداوم عنوان «GTA V» و بخش چندنفره‌ی آن «GTA Online» دانست.

مقدار سود این کمپانی در ربع اول ۲۰۱۸ برابر با ۴۱۸.۲ میلیون دلار بوده است که نشان دهنده‌ی رشد ۳۴ درصدی نسبت به سال گذشته است.(T2) موفقیت خود را متعلق به عناوین «GTA V»، «NBA 2K17»، «Civilization VI»، «WWE 2K17» و «Mafia III» می‌داند. همچنین مدیرعامل این کمپانی آقای «Strauss Zelnick» به موفقیت فوق‌العاده‌‌ی عنوان «GTA V» اشاره کرده و اعلام کرد حمایت از این عنوان ادامه خواهد یافت و در ادامه انتظار رکوردهای فروش بیشتری از این عنوان می‌رود.

فروش دیجیتالی با افزایش ۵۶ درصدی همراه بوده و به مقدار ۲۶۸.۲ میلیون دلار در این بازه زمانی رسیده است. درحالی که خرج مداوم خریدار   (شامل خرید «DLC»، خرید درون برنامه‌ای و خرید پول مجازی) افزایش ۷۱ درصدی داشته و ۴۱ درصد از سود کل کمپانی را تشکیل داده که مقدار چشم‌گیری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.