اخبار بازی

Take-Two و خبر از تعداد زیادی از عناوین رونمایی نشده

شرکت Take-Two این هفته  در جریان کنفرانس تحول در عرصه تکنولوژی، اشاره ای هم به تعداد زیادی از عناوین رونمایی نشده خود داشته است. این عناوین از نظر این ناشر عناوین کلیدی و مهمی برای شرکت  بشمار می روند. ریاست بخش اجرایی شرکت Take-Two آقای Karl Slatoff از عناوینی همچون Red Dead، Mafia، Borderlands، L.A. Noire و Max Payne نام برده است و این عناوین را دارای اهمیت زیاد برای شرکتTake-Two عنوان کرده است. آقای Karl Slatoff در طول جلسه ای که در این کنفرانس داشت، عنوان کرده است: "با نگاهی به فراتر از سال 2013  و عرضه عنوان Grand Theft Auto V در تاریخ 17 سپتامبر، گزارش مالی سال 2014 یکی از بهترین سال ها را برای این شرکت نشان خواهد داد و شاهد سرمایه قابل توجه و افزایش درآمد های خواهیم بود."
وی در ادامه عنوان کرده است: "همچنین ما عناوین رونمایی نشده بسیاری را داریم که در حال ساخت هستند و در طول ماه های آینده در مورد آن ها خواهید شنید." پیش از این خبر هایی پیرامون در دست ساخت بودن Mafia 3 برای نسل آینده کنسول هاعنوان شده بود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.