اخبار بازی

Take-Two: عرضه GTA به صورت دوسالانه ارزش سری را کاهش می دهد

مدیر بخش اجرایی شرکت Take-Two  معتقد است عرضه دوسالانه یک عنوان جدید از سری Grand Theft Auto معنی ندارد. در جریان کنفرانس Wedbush که پیرامون تحولات عرصه تکنولوژی بود مدیر بخش اجرایی شرکت Take-Two آقای Karl Slatoff  عنوان کرده است انجام چنین کاری باعث کاهش ارزش سری خواهد شد. آقای Karl Slatoff در این مورد عنوان کرده است: "بعضی اوقات مردم از ما می پرسند چرا شما عنوان Grand Theft Auto  را هر دو سال عرضه نمی کنید؟ برای ما چنین سوالی مفهومی ندارد زیرا عنوان Grand Theft Auto هر زمان که عرضه می شود تجربه جدیدی از این نام تجاری را به همراه می آورد. چنین کاری را شما در طول دو سال نمی توانید انجام دهید و اگر ما اقدام به این کار می کردیم محصول ما دچار نقص می شد و هم چنین این سری نیز از منظر ارزش خود دچار تنزل می گشت." این گفته Slatoff' اشاره ای هم به صحبت های ماه نوامبر طراح شرکت Rockstar North آقای Leslie Benzies دارد که در آن عنوان کرده بود که ما می توانیم یک عنوان Grand Theft Auto در هر سال عرضه کنیم ولی این کار را نمی کنیم.

آقای Leslie Benzies در ماه نوامبر گفته بود: "ما به  سادگی می توانیم یک عنوان از این سری را سال به سال بدون کوچکترین پیشرفتی عرضه کنیم ولی اگر چنین کاری را انجام دهیم طرفداران علاقه خود به سری را از دست می دهند."  پیشتر Slatoff عنوان کرده بود که دنیای GTAV بزرگتر از وسعت مجموع دنیای بازی هایی نظیر Red Dead Redemption ، GTA: San Andreas و GTAIV است. عنوان Grand Theft AutoV  در تاریخ 17 سپتامبر عرضه خواهد شد.
 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.