اخبار بازی

تیم System Shock 3 دیگر مشغول به کار نیستند

طبق گزارش وب سایت Video Games Chronicle تمام افراد تیم توسعه دهنده بازی System Shock 3 دیگر در OtherSide Entertainment (شرکت سازنده این عنوان) مشغول به کار نیستند.

در 5 ماه گذشته هم گزارش هایی منتشر شد مبنی بر این که برخی دیگر از اعضای اصلی تیم، ترک خود را از استودیو اعلام کردند، که شامل نویسنده، کارگردان، برنامه نویس ارشد و بقیه افراد که بر روی توسعه بازی System Shock 3 مشغول بودند، می شوند. در این هفته، کارگردان طراح [design director] بازی آقای چیس جونز [Chase Jones] پروفایل LinkedIn خود را به روز رسانی کرد تا پایان دوره خود را در OtherSide Entertainment مشخص سازد.

یک منبع ناشناس گفته است که توسعه بازی System Shock 3 “بسیار عقب” مانده بود. آخرین بار این بازی را در تریلر گیمپلی دیدیم (سپتامبر 2019) که بازگشت یکی از معروف ترین آنتاگونیست های بازی های ویدیویی، SHODAN، را نشان داد.

به نظر می آید System Shock 3 هم قربانی مشکلات ناشر قبلی اش، Starbreeze، و هم قربانی مشکلاتش در پیدا کردن یک ناشر جدید است. بعد از فروش ضعیف بازی Overkill’s The Walking Dead در میانه سال 2019، Starbreeze  گزارش داد که به زودی دچار “کمبود نقدینگی” می شود. این شرکت همچنین توسط پلیس مورد هجوم قرار گرفت، چون نشانه هایی از تبانی در خرید و فروش سهام شرکت [insider trading] دیده شده بود. Starbreeze تصمیم گرفت حق انتشار بازی System Shock 3 را به OtherSide Entertainment بفروشد، تا پولی که به شدت به آن نیاز داشت را، برای ادامه حیات شرکت، به دست آورد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.