اخبار بازی

کنسول Nintendo Switch در جایگاه چهارم سریع‌ترین فروش کنسول در بازار آمریکا

تحلیلگر گروه NPD یعنی مت پیسکاتلا در توییتر خود اعلام کرد جایگاه چهارم سریع‌ترین فروش کنسول در بازار آمریکا در اختیار کنسول Nintendo Switch قرار دارد. با احتساب تراز لانچ سایر کنسول‌ها و مقایسه آن‌ها در بازه زمانی مشابه، سیستم هیبریدی شرکت نینتندو پس از 28 ماه حضور در بازار فروش، اکنون به دنبال کنسول PlayStation 2، کنسول Wii و کنسول PlayStation 4 در مکان چهارم جای دارد.

در کنار آمار مربوط به کنسول Nintendo Switch کنسول PlayStation 4 نیز همان‌طور که گفته شد پس از 68 ماه رتبه سوم سریع‌ترین فروش کنسول در بازار آمریکا را به خود اختصاص داده است. PlayStation 2 در جایگاه اول قرار داشته و پس از آن نیز کنسول Wii قرار دارد. ناگفته نماند پس از 68 ماه، دو کنسول Xbox 360 و Xbox One نیز به ترتیب در مکان‌های چهارم و پنجم قرار دارند.

پیسکاتلا به این موضوع نیز اشاره کرد که تراز لانچ کنسول‌ها و مقایسه آن‌ها در بازه‌های زمانی مشابه لزوما تمامی آمار را در اختیار قرار نمی‌دهد. زیرا Xbox 360 در طول عمر خود از مجموع فروش کنسول Wii عبور کرد و پس از PlayStation 2 در جایگاه دوم قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.