اخبار بازی

کارگردان بازی Sunset Overdrive به استودیو Insomniac Games برگشت

آقای Drew Murray که طی چند سال اخیر در استودیو The Initiative به عنوان کارگردان طراحی مشغول توسعه ریبوت بازی پرفکت دارک بود، اعلام کرده که به استودیو Insomniac Games باز می‌گردد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

تصویر Drew Murray و بازی Sunset Overdrive

موری ابتدا در سال 2005 و هنگامی که استودیو Insomniac Games هنوز یک کمپانی مستقل محسوب می‌شد، به این استودیو ملحق شده بود. او در پروژه‌های مختلفی مانند Resistance: Fall of Man به عنوان دستیار طراح، Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction به عنوان طراح، Resistance 2 و Resistance 3 به عنوان طراح ارشد دخیل بود. قبل از ترک کردن اینسامنیاک گیمز نیز او کارگردانی بازی Sunset Overdrive که در سال 2013 برای ایکس باکس وان عرضه شد را بر عهده داشت.

مدتی بعد، Drew Murray در سال 2018 به استودیو تازه تأسیس مایکروسافت یعنی The Initiative پیوست. اما چند وقت پیش بود که او جدایی خود از این استودیو را اعلام کرد و حال با انتشار توئیتی از بازگشت خود به اینسامنیاک گیمز به عنوان مدیر بخش طراحی خبر داده است.

استودیو Insomniac Games در حال حاضر مشغول کار بر روی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart است که در تاریخ 11 ژوئن 2021 برای پلی استیشن 5 منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”Cpt. price, post: 4940567, member: 122954″]
  آقای Drew Murray که طی چند سال اخیر در [URL=’http://Bazicenter.com/tag/the-initiative/’]استودیو The Initiative[/URL] به عنوان کارگردان طراحی مشغول توسعه ریبوت بازی پرفکت دارک بود، اعلام کرده که به استودیو Insomniac Games باز می‌گردد. با بازی سنتر و جدیدترین [URL=’http://Bazicenter.com/category/game-news/’]اخبار بازی[/URL] همراه شوید.

  [CENTER][IMG alt=”تصویر Drew Murray و بازی Sunset Overdrive”]https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2021/02/Drew-Murray-Sunset-Overdrive.jpg[/IMG][/CENTER]

  موری ابتدا در سال 2005 و هنگامی که [URL=’http://Bazicenter.com/tag/insomniac-games/’]استودیو Insomniac Games[/URL] هنوز یک کمپانی مستقل محسوب می‌شد، به این استودیو ملحق شده بود. او در پروژه‌های مختلفی مانند Resistance: Fall of Man به عنوان دستیار طراح، Ratchet and Clank Future: Tools of Destruction به عنوان طراح، Resistance 2 و Resistance 3 به عنوان طراح ارشد دخیل بود. قبل از ترک کردن اینسامنیاک گیمز نیز او کارگردانی [URL=’http://Bazicenter.com/tag/sunset-overdrive/’]بازی Sunset Overdrive[/URL] که در سال 2013 برای [URL=’http://Bazicenter.com/category/xbox-one/’]ایکس باکس وان[/URL] عرضه شد را بر عهده داشت.

  مدتی بعد، Drew Murray در سال 2018 به استودیو تازه تأسیس مایکروسافت یعنی The Initiative پیوست. اما چند وقت پیش بود که او جدایی خود از این استودیو را اعلام کرد و حال با انتشار توئیتی از بازگشت خود به اینسامنیاک گیمز به عنوان مدیر بخش طراحی خبر داده است.

  استودیو Insomniac Games در حال حاضر مشغول کار بر روی [URL=’http://Bazicenter.com/tag/ratchet-and-clank-rift-apart/’]بازی Ratchet and Clank: Rift Apart[/URL] است که در تاریخ 11 ژوئن 2021 برای [URL=’http://Bazicenter.com/category/playstation-5/’]پلی استیشن 5[/URL] منتشر می‌شود.

  [URL=’http://Bazicenter.com/category/xbox-one/’]Continue reading…[/URL]
  [/QUOTE]
  امیدوارم خللی تو روند تولید به وجود نیاد
  هرچند رییس استدیویی بالا سر پروژه هست که خیالمون از این بابت راحته اما شوک کمی نیست برا استدیو رفتن کارگردان بازی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
 • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.