اخبار بازی

تاریخ دقیق برگزاری رویداد Summer Game Fest اعلام شد

جف کیلی، تهیه‌کننده The Game Awards اعلام کرده که رویداد Summer Game Fest امسال دو روز قبل از E3 و از تاریخ 10 ژوئن (20 خرداد) آغار می‌شود. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

رویداد Summer Game Fest 2021

علاوه بر این، لیست کمپانی‌های حاضر در این رویداد نیز مشخص شده است. این لیست شامل نام‌های بزرگی مانند پلی استیشن، ایکس باکس، استیم، اکتیویژن، باندای نامکو، سگا، کپکام و چندین شرکت دیگر می‌شود. نام ناشران تأیید شده فعلی را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید.

در روز پنجشبه 20 خرداد، ساعت 22:30 رویداد سامر گیم فست امسال رسما با یک نمایش 2 ساعته تحت عنوان Kickoff Live شروع خواهد شد. این نمایش با اجرای جف کیلی همراه خواهد بود. در حال حاضر لیست بازی‌های حاضر در این نمایش اعلام نشده، اما کیلی تأیید کرده که 12 بازی مختلف (یا بیشتر) را در این نمایش دو ساعته خواهیم دید.

بر خلاف سال گذشته، رویداد امسال متمرکز تر و در طول مدت کوتاه‌تری نسبت به سال گذشته برگزار خواهد شد. جف کیلی در صحبت‌های خود با VGC می‌گوید: “بازخورد طرفداران در سال گذشته این بود که می‌خواستند همه‌چیز یکجا و همراه هم باشند. تابستان سال گذشته طولانی بود و رویدادهای زیادی را در بر داشت. تابستان امسال و در تاریخ 10 ژوئن نمایش بزرگی خواهیم داشت و بابت آن هیجان‌زده هستیم.”

“خبر مهم این است که عناوین بزرگی کنار هم جمع شده و همانند The Game Awards و Gamecom: Opening Night Live، در یک لایو استریم بزرگ همراه با موسیقی زنده و موارد این‌چنینی تابستان را شروع می‌کنیم.”

او در ادامه عنوان کرد که به‌طور کلی، مخاطبان در ماه ژوئن معرفی‌های زیادی را خواهند دید. اما کیلی همچنین به همه‌گیری جهانی اشاره و باری دیگر تاثیر آن بر روی صنعت را یادآوری کرده است. او می‌گوید سرعت تولید در عناوینی که در مراحل ابتدایی و یا نیمه توسعه هستند بسیار پایین آمده و باید سطح انتظارات را بابت تأخیرها کنترل کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.