اخبار بازی

احتمال دارد ریمستر بازی‌های No More Heroes برای کنسول PS4 عرضه شوند

بازی No More Heroes

طبق گفته‌های سازندگان عنوان No More Heroes ، گویا قرار است ریمستر دو بازی No More Heroes و  No More Heroes 2 Desperate Struggle برای کنسول Play Station 4 منتشر شود.

بازی No More Heroes در سبک اکشن ادونچر Hack and Slash است و اولین نسخۀ آن توسط استودیوی Grasshopper Manufacture در سال 1385 برای کنسول Wii منتشر شد؛ دومین نسخۀ این مجموعه یعنی بازی No More Heroes 2 Desperate Struggle نیز بصورت انحصاری در سال 1388 برای کنسول Wii منتشر شد و در نهایت سومین عنوان این سری یعنی بازی Travis Strikes Again: No More Heroes در دیماه پارسال برای کنسول Nintendo Switch منتشر شد. نسخۀ سوم این بازی قرار است مهر ماه امسال برای کنسول Play Station 4 و کامپیوتر نیز منتشر شود و طبق این خبر، گویا قرار است در آینده شاهد عرضۀ ریمستر دو نسخۀ اولیه این بازی هم برای کنسول Play Station 4 باشیم.

آقای Goichi Suda تهیه‌کننده ژاپنی سری بازی‌های No More Heroes که با نام Suda 51 نیز شناخته می‌شود در مصاحبۀ جدید خود با یک رسانۀ آنلاین ژاپنی با نام  Dengeki دربارۀ ساخت ریمستر دو عنوان No More Heroes و  No More Heroes 2 Desperate Struggle صحبت کرده است. Suda 51 که یکی از بنیان‌گذاران استودیوی Grasshopper Manufacture است در پاسخ به‌این پرسش كه‌ آیا دربارۀ پورت‌های احتمالی دو بازی ذکر شده برای PS4 فکر می كند یا خیر، پاسخ داده که دراین‌باره با ناشر بازی یعنی شرکت Marvelous صحبت کرده است و نظر آنها برای ساخت ریمستر مثبت بوده و احتمال دارد به‌زودی رونمایی شوند.

ادامۀ این مصاحبه بیشتر به روند ساخت بازی Travis Strikes Again: No More Heroes مربوط می‌شود و اینکه چطور آقای Goichi Suda تحت‌تأثیر بازی Hotline Miami قرار گرفته بود و همچنین چندین بازیساز مستقل در ملاقات با او گفته‌ بودند که تحت‌تاثیر عناوین قبلی آنها یعنی بازی Killer 7 و اولین نسخۀ بازی No More Heroe قرار گرفته‌اند. با در نظر گرفتن این موضوع، Goichi Suda فکر می‌کند که ساخت عناوینی مانند عنوان Travis Strikes Again: No More Heroes که به بازی‌های مستقل دوبعدی شبیه هستند، می‌تواند جالب باشد.

استودیوی Grasshopper Manufacture در نمایشگاه E3 امسال نسخۀ جدیدی از بازی No More Heroes را معرفی کرد که قرار در تاریخ نامشخصی در سال 1399 برای کنسول Nintendo Switch بصورت انحصاری منتشر شود. با انتشار نسخه‌های پیشین این مجموعه برای کنسول پلی  استیشن 4 این احتمال وجود دارد که نسخۀ جدید بازی No More Heroes انحصار زمانی داشته باشد و بعد از مدتی کوتاه برای کنسول پلی استیشن نیز عرضه شود.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن