اخبار بازی

Stronghold Crusader 2 در انحصار Steam قرار دارد

استدیو Firefly به تازگی اعلام کرده است که بازی Stronghold Crusader 2 از طریق شبکه Steam عرضه خواهد شد و نسخه های فیزیکی نیز به خدمات دیجیتالی آن نیازمند هستند.
مسئول بازاریابی استدیو سازنده این عنوان آقای Nick Tannahill دلیل این تصمیم را گفته اند: "به عنوان یک سازنده مستقل منابع ما بسیار محدود است. در بخش های اعظم پروژه Crusader 2، ما دو برنامه نویس تمام وقت و دو هنرمند داشتیم. با این وجود میخواستیم که Crusader 2 تمامی امکاناتی را که بازیکنان از یک بازی RTS مدرن انتظار دارند بر آورده کند و یک دنباله اصیل برای Stronghold Crusader باشد. ما از پس بیشتر قسمت های بازی نظیر هوش مصنوعی، حالت skirmish و مراحل تک نفره بر می آییم. سیستم های اصلی بازی نیز مانند حالت Co-op توسط Firefly تهیه خواهد شد. با این حال قابلیت های ثانویه نظیر achievement، دعوت نامه ها برای بازی و گزارش هایی که از وضعیت پیشرفت تهیه می شوند، توسط Steam ارائه خواهد شد، جایی که اکثر بازیکنان ما از آنجا می آیند."
قابلیت هایی که Steam در هنگام عرضه و یا پس از آن طی آپدیت هایی ارائه می کند عبارت است از: Achievements، چت صوتی، Save های cloud، پشتیبانی از Workshop، دعوت نامه ها، گزارش های تهیه شده از پیشرفت در بازی، کارت های تجاری.
با وجود عرضه این بازی از طریق Steam در بهار 2014، آن دسته از افرادی که تمایل به خرید نسخه فیزیکی را دارند بایستی از Steam استفاده کنند. ساخت Stronghold Crusader 2 پس از معرفی در سال 2012 با کمک های مردمی کلید خورد.
 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.