اخبار بازی

طبق گفته یک فروشگاه کانادایی بازی Street Fighter V: Champion Edition برای Nintendo Switch عرضه می شود

بازی Street Fighter V

طبق توییت اکانت EB Games Canada (بزرگ ترین فروشگاه بازی های ویدیویی در کانادا) بازی Street Fighter V: Champion Edition برای کنسول Nintendo Switch عرضه می شود.

توییت EB Games Canada

تا حالا هیچ یک از شرکت های Nintendo و Capcom به نقشه ای برای پورت Street Fighter V بر روی کنسول Nintendo Switch اشاره ای نکرده اند، پس اگر این توییت از EB Games Canada حقیقت داشته باشد، برای اولین بار است که بازی بر روی این کنسول عرضه می شود.

طبق گفته EB Games Canada، بازی برای پیش سفارش در فروشگاه آماده است، ولی آخرین بار که شرکت Capcom بازی Street Fighter V: Champion Edition را معرفی کرد، گفت که این بازی در تاریخ 14 فوریه 2020 عرضه می شود و کاراکتر Gill به عنوان یک fighter (مبارز) باز خواهد گشت.

شرکت Capcom تایید کرد که نسخه Champion Edition این بازی شامل 40 کاراکتر، 34 محیط (stage)، بیش از 200 کاستوم (costume) و تقریبا هر چیزی که تا به حال برای Street Fighter V عرضه شده، منهای سیستم Fighting Chance و لباس های (outfits) حاصل از مشارکت با برند ها و Capcom Pro Tour DLC خواهد بود. همچنین هر چیزی که مابین تاریخ 10 ژانویه تا 14 فوریه عرضه شده در نسخه Champion Edition این بازی وجود نخواهند داشت.

برای اولین بار نیست که یک فروشگاه کانادایی مسئول یک لیک (leak) بزرگ است، در سال 2018 فروشگاه Walmart Canada مسئول لیک تصادفی از چندین عنوان بزرگ، قبل از نمایشگاه E3 2018 بود.

بازی Street Fighter V: Champion Edition در تاریخ 14 فوریه عرضه خواهد شد. ولنتاین مبارک!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.