اخبار بازی

عنوان «Street Fighter V: Arcade Edition» برای PS4 و PC معرفی شد

کمپانی «Capcom» نسخه‌ای به روز رسانی شده از عنوان «Street Fighter V» را با نام «Street Fighter V: Arcade Edition» را معرفی کرد. این نسخه در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۶ دی)، برای پلتفرم‌های PS4 و رایانه‌های شخصی با قیمت ۳۹.۹۹ دلار منتشر می‌شود.

Street Fighter V

نسخه‌ی جدید شامل تمام محتویات نسخه‌ی اصلی در زمان انتشار به علاوه‌ی ۱۲ شخصیت فصل‌های یک و دو بازی و ۱۲ لباس ویژه‌ی آن‌ها خواهد بود.

علاوه بر محتویات نسخه‌ی اصلی، نسخه‌ی جدید شامل محتویات زیر نیز خواهد بود :

  • حالت آرکید: از میان ۶ مسیر متفاوت با تم‌های بازی‌های کلاسیک «Street Fighter V» انتخاب کنید.
  • گالری: در حین بازی کردن حالت آرکید صدها تصویر را باز کنید.
  • مبارزه‌ی اضافه: چالش‌های زمانی را کامل کنید تا به لباس‌های انحصاری سال ۲۰۱۸ دسترسی پیدا کنید.
  • V-Trigger های جدید: هر شخصیت دو V-Trigger خواهد داشت که عمق بیشتری به سیستم مبارزه‌ی بازی می‌دهد.
  • تجربه‌ی بصری جدید: رابط کاربری باز طراحی شده به همراه ترکیب رنگ‌های جدید، فهرست‌های بازنگری شده و افکت‌های پیش و پس از مبارزه‌ی هیجان انگیز.

همچنین این محتویات از طریق به روز رسانیی در تاریخ ۱۶ ژانویه به صورت رایگان در اختیار دارندگان نسخه‌ی اصلی بازی نیز قرار خواهد گرفت.

در این نسخه ۱۲ شخصیت فصل‌های یک و دو بازی به ۱۶ شخصیت نسخه‌ی اصلی اضافه شده تا فهرستی متشکل از ۲۸ شخصیت قابل بازی داشته باشد.

عنوان «Street Fighter V» از سری معروف «Street Fighter» در سبک مبارزه، در تاریخ ۱۶ فوریه سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی کپکام برای پلتفرم‌های PS4 و PC منتشر شد و توانست متای ۷۷ را به دست آورد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.