اخبار بازیایکس باکس سری ایکسپلی استیشن 4پلی استیشن 5کامپیوتر

بازی Street Fighter 6 در سال 2023 منتشر می‌شود؛ معرفی حالت داستانی جدید

کپکام با نمایش اولین گیم‌پلی بازی Street Fighter 6، تأیید کرد که این عنوان در سال 2023 منتشر خواهد شد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Street Fighter 6

شرکت Capcom در رویداد اخیر State of Play حضور پررنگی داشت و علاوه بر معرفی ریمیک Resident Evil 4 و معرفی Resident Evil Village برای PS VR2، از اولین گیم‌پلی استریت فایتر 6 نیز رونمایی کرد. ریو و لوک باری دیگر در این تریلر حاضر بودند و این‌بار، گیم‌پلی چون-لی نیز به همراه یک مبارز جدید به‌نام جیمی برای اولین بار نمایش داده شد. بازی دارای سیستم جدیدی به‌نام Drive Gauge خواهد بود که به گفته کپکام، بازیکنان «می‌توانند با بهره بردن از آن، 5 تکنیک مختلف برای تقویت حمله یا دفاع خود پیاده کنند.»

ششمین نسخه از سری Street Fighter با انجین داخلی کپکام، یعنی RE Engine توسعه می‌یابد. سازندگان وعده داده‌اند که تغییر موتور گرافیکی، باعث خواهد شد تا عناصر بصری بهبود یافته را در هر جنبه از بازی مشاهده کنید. همچنین یک مود داستانی تک‌نفره جدید با نام World Tour برای بازی معرفی شده و مود Battle Hub نیز محل تعامل بازیکنان با ویژگی‌های آنلاین Street Fighter 6 خواهد بود. علاوه بر این، مود Fighting Ground نیز تعدادی از مودهای بازی‌های قبلی سری را در بر دارد.

کپکام اعلام کرده که در طول رویداد EVO 2022 (14 تا 16 مرداد) جزئیات بیشتری از بازی را با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت. بازی Street Fighter 6 در سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیش 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس|اس عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا