اخبار بازی

Abigail به Street Fighter 5 می آید

 کپ کام در EVO2017 قبل از مرحله ی 1 هشتم نهایی فینال مسابقات بازی های مبارزه ای اعلام کرد که Abigail کاراکتر بعدی است که به آخرین نسخه ی Street Fighter خواهد آمد.

Abigail

Abigail آخرین کاراکتر از Capcom است که در مبارزه ی نهایی Street Fighter  حضور خواهد داشت.در final fight اصلی ، Abigail یک مشت زن عظیم الجثه در گروه mad gear بود اگرچه گیمرها تا مراحل آخر بازی با وی رو در رو نمی شدند.یکی دیگر از افراد درشت هیکل گروه mad gear که به Street Fighter  اضافه شده بود هوگو نام داشت.که در عنوان انحصاری Street Fighter  3 : Second Impact حضور داشت. در حالیکه Hugo کاراکتر بزرگی داشت، Abigail  در چهره ی یک مبارز خیابانی  به شدت عظیم تر ظاهر شده.بر اساس تریلری که به نمایش در آمده چیز ی تقریبا دو برابر بلندتر از ED است

Abigail  چهارمین شخصیت  DLC از مجموع شش DLC قرار گرفته در فصل دوم Street Fighter 5  می باشد. بر اساس اعلام کپ کام تا به حال، Akuma,Kolin و Ed در فصل دوم حضور خواهند داشت.

Abigail و مرحله ای که وی در آن حضور خواهد داشت ( که یک کافه در Metro city خواهد بود )در 25 جولای در دسترس قرار خواهد گرفت/.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.