اخبار بازیکامپیوتر

رکورد کاربران آنلاین همزمان Steam برای چندمین بار شکسته شد

در روز دوازدهم دسامبر 2020، تعداد کاربران آنلاین پلتفرم Steam به بیش از 24 میلیون نفر رسید که جدیدترین رکورد در این زمینه است. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

پلتفرم Steam

از ابتدا تا انتهای سال 2020، این ششمین باری است که رکورد پلیرهای آنلاین همزمان استیم شکسته می‌شود. روند رو به رشد بازیکنان همزمان آنلاین در استیم ابتدا در ماه ژانویه امسال و با شروع بحران شیوع کووید-19 در چین شروع شد. در روز دوم فوریه 2020، رکورد قبلی (18,537,490 بازیکن آنلاین در سال 2018) شکسته شد و به 18,801,944 ارتقا یافت. پس از آن، این رکورد چندین بار دیگر نیز در ماه مارچ به 20 و 22 میلیون کاربر آنلاین ارتقا یافته بود.

در حالی که 22 میلیون بازیکن آنلاین رکورد قبلی به‌شمار می‌رفت، رسانه PC Gamer از طریق SteamDB گزارش داده که دو روز پیش جدیدترین رکورد با 24,776,635 بازیکن آنلاین ثبت شده است. بسیاری معتقدند که عوامل مختلفی مانند سردی هوا، همه‌گیری جهانی و البته عرضه بازی Cyberpunk 2077 در رسیدن به این رکورد نقش داشته‌اند.

شما دلیل اصلی این رکوردشکنی را چه می‌دانید؟ فکر می‌کنید باز هم به‌زودی این رکورد شکسته خواهد شد؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.