اخبار بازیایکس باکس سری ایکسکامپیوتر

تأخیر بازی‌های Starfield و Redfall تا 2023

شرکت بتسدا رسما اعلام کرد که عرضه بازی‌های Starfield و Redfall، تا نیمه اول سال 2023 به تعویق افتاده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

شرکت Bethesda

دقایقی پیش، شرکت Bethesda از تأخیر دو بازی موردانتظار خود خبر داد. این کمپانی با انتشار بیانیه‌ای کوتاه نوشت: «تیم‌های Arkane Austin (ردفال) و Bethesda Game Studios (استارفیلد) بلندپروازی‌های بزرگی برای بازی‌های خود دارند و ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما بهترین و پالیش‌شده‌ترین ورژن ممکن از این عناوین را دریافت خواهید کرد.

همچنین می‌خواهیم از شور و شوق همه شما برای بازی‌های Starfield و Redfall تشکر کنیم. این انرژی مثبت برای ما بسیار الهام‌بخش است و باعث می‌شود هر روز بابت آنچه که در حال خلق آن هستیم، هیجان‌زده باشیم.»

بتسدا همچنین در پایان اعلام کرد که به‌زودی نمایش مفصلی از گیم‌پلی هر دو عنوان را به‌نمایش خواهد گذاشت. مدتی پیش، تأیید شد که رویداد بزرگ Xbox و Bethesda در تاریخ 12 ژوئن (22 خرداد) برگزار می‌شود و به احتمال زیاد، در جریان این رویداد شاهد گیم‌پلی و اطلاعات جدید این دو عنوان از سوی بتسدا خواهیم بود.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.