اخبار بازی

فروش 20 میلیون نسخه‌ای بازی Stardew Valley

طبق اعلام اریک بارون، سازنده بازی Stardew Valley، فروش این عنوان مستقل و محبوب از مرز 20 میلیون نسخه عبور کرده است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

Stardew Valley

طی سال‌های اخیر بارها به ما ثابت شده که آثار مستقل نیز می‌توانند پا‌ به‌ پای عناوین AAA، در سطح صنعت بدرخشند و به موفقیت‌های عظیم تجاری و هنری دست یابند. بدون ذره‌ای شک، بازی Stardew Valley یکی از این مثال‌هاست که 4 سال پس از عرضه، همچنان به فروش قدرتمند خود ادامه می‌دهد. اکنون با بروزرسانی اخیر وب‌سایت رسمی بازی، متوجه شده‌ایم که میزان فروش Stardew Valley از نقطه مهم دیگری عبور کرده است.

وب‌سایت بازی Stardew Valley تأیید می‌کند که این عنوان تا ماه مارچ 2022، بیش از 20 میلیون نسخه فروخته است. این عدد در سپتامبر سال گذشته برابر با 15 میلیون نسخه بوده که حالا آمار جدید منتشر شده، تداوم فروش عالی بازی در یک سال اخیر را به ما نشان می‌دهد. همچنین شایان ذکر است که 13 میلیون نسخه از فروش کلی این بازی شبیه‌ساز RPG، به پلتفرم رایانه‌های شخصی تعلق دارد.

بازی Stardew Valley بر روی PC، کنسول‌های پلی استیشن، ایکس باکس، نینتندو سوئیچ، موبایل‌های اندروید و iOS و همچنین سیستم عامل‌های لینوکس و مک در دسترس است. اریک بارون، خالق این اثر در سال گذشته از بازی جدید خود با نام Haunted Chocolatier رونمایی کرد. ساخته جدید او نسبت به Stardew Valley دارای المان‌های اکشن بیشتری بوده و در تاریخ نامشخصی برای PC منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.