اخبار بازی

Starbreeze در حال کار بر روی یک IP جدید

starbreeze logo 1.jpeg

استودیوی خلاق Starbreeze که خالق عناوین به یاد ماندنی Chronicles of Riddick و The Darkness است،امروز اعلام کرد که در حال کار بر روی یک IP جدید می باشد.
آقای Josef Fares،برنده ی جایزه ی نویسندگی و کارگردانی و همچنین یک استودیوی سوئدی به نام The Story Lab نیز به Starbreeze در این پروژه کمک خواهند کرد.
Starbreeze هنوز اطلاعات زیادی در مورد این عنوان به رسانه ها نداده است،اما گفت که با دیدن طرح های اولیه ی بازی نتوانستیم در مقابل آن مقاومت کنیم.
مدیر عامل Starbreeze آقای Mikael Nermark گفت:"در همان ابتدای جلسه ی معرفی بازی توسط Josef،ما به این نتیجه رسیدیم که این دقیقا بازی است که ما می خواهیم آن را بسازیم و کار بر روی طرح های اولیه را از همان روز شروع کردیم."
Fares نیز در این زمینه گفت:"من عاشق بازی ها هستم و خیلی وقت است که بر روی یک طرح اولیه برای ساخت یک بازی کار می کنم.هر چقدر بیشتر روی این ایده ها کار می کنم،بیشتر متقاعد می شوم که این یک ایده ی ناب است.من با کمک Story Lab یک نمونه ی اولیه از چیزی که می خوهام بسازم را به Starbreeze ارائه دادم و آن ها نیز همان لحظه عاشقش شدند."
Starbreeze در حال حاضر مشغول ساخت ریمیکی از عنوان کلاسیک Bullfrog یعنی Syndicate است و انتظار می رود بازی در اوایل سال آینده منتشر شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.