اخبار بازی

Starbreeze در حال کار بر روی بازی جدید

Robert Ludlum یک نویسنده آمریکایی می‌باشد که تابحال رمان‌های زیادی را به رشته تحریر درآورده است. بیش از 290 میلیون نسخه از کتاب‌های او تابحال به فروش رسیده‌اند که به 32 زبان زنده دنیا نیز ترجمه شده‌اند. او خالق شخصیت Bourne می‌باشد که تابحال فیلم‌ها و سریال‌های زیادی نیز بر مبنای این شخصیت شکل گرفته‌اند. امروز می‌تواند روز خوبی برای طرفداران شخصیت Bourne باشد. 

پروژه The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena تقریبا در مراحل انتهایی خود به سر می‌برد و حالا Starbreeze تایید کرده که در حال کار بر روی یک بازی جدید از سری bourne می‌باشد. قابل ذکر است که امتیاز تمام محصولات و رمان‌های Robert Ludlum در اختیار EA می‌باشد.

رییس EA در این باره می‌گوید:” Bourne یکی از بهترین‌ قهرمانان اکشنی است که در یک دهه اخیر خلق شده است و مخاطبان خود را در سراسر دنیا هیجان زده می‌کند. ما بسیار خوشحالیم که این کاراکتر به دنیای بازی‌های رایانه‌ای وارد خواهد شد تا بازیباز‌های سراسر دنیا، اعم از حرفه‌ای و تازه‌کار از آن لذت ببرند”.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.