اخبار بازی

شایعه: بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic در دست توسعه قرار دارد

Star Wars: Knights of the Old Republic

بعد از گذشت حدود 15 سال از عرضه دومین قسمت از سری Knights of the Old Republic، به نظر می رسد که قسمت جدیدی از این سری بازی در دست توسعه قرار دارد.

در گزارشی کوتاه از وبسایت Cinelinx، گفته شده که شرکت EA مدتی است که ساخت قسمت جدیدی از سری بازی Star Wars: Knights of the Old Republic را در دستور کار قرار داده است. این اطلاعات را دو منبع داخلی جداگانه در اختیار Cinelinx قرار داده و اعلام کرده اند که این پروژه جدید KOTOR، بیشتر به یک دنباله شباهت خواهد داشت تا یک بازسازی دگرگون شده. بر اساس شنیده ها، بازی عناصری از دو عنوان ابتدایی سری را در خود جای داده که از میان آنها می توان به وجود مشترکان داستانی اشاره کرد که وقایع دو قسمت قبلی را به داستان قسمت جدید متصل خواهند کرد. هنوز مشخص نیست که وظیفه توسعه قسمت جدید KOTOR به کدام تیم سازنده محول شده است.

در همین شایعه ادعا شده که EA علاوه بر بازسازی Knights of the Old Republic، پروژه های متنوع دیگری را نیز از سری Star Wars استارت زده است. به برخی از این پروژه های به شکل واضح اشاره شده است مانند دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order و پروژه ای از سری Star Wars که برای کنسول Nintendo Switch ساخته می شود. ساخت هیچکدام از این پروژه ها هنوز به شکل رسمی توسط EA تایید نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.