اخبار بازی

تاریخ رونمایی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اعلام شد

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order چهارمین عنوان اکشن ماجراجویی است که توسط استودیو Respawn، خالق عناوینی همچون Titanfall 2 ساخته می‌شود. این عنوان که برای نخستین بار به دور از هر گونه حاشیه، به ساده‌ترین روش ممکن در جریان کنفرانس خبری شرکت EA طی E3 2018 رونمایی شد، تا کنون فاقد هر نوع عکس، تریلر و حتی اطلاعات خاص می‌شود اما به زودی این وضعیت دچار تغییر خواهد شد. به گفته شرکت Lucasfilm در چهارشنبه گذشته، رونمایی کامل از بازی مذکور در ماه آوریل سال جاری در جریان «جشن جنگ ستارگان» به عمل می‌آید. این رویداد بین یازده تا پانزدهم آوریل، مصادف با بیست و دوم تا بیست و ششم فروردین سال 1398 برگزار می‌شود و رونمایی از عنوان فوق در روز سیزدهم آوریل (24 فروردین) صورت خواهد گرفت.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

داستان بازی درباره یک Padawan بازمانده از Order 66 بوده و درست در زمانی روایت می‌شود که سقوط فرقه Jedi ها اتفاق افتاده است. بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یکی از عناوینی به حساب می‌آید که جزء قرارداد انحصاری بین شرکت دیزنی و لوکاس فیلم برای ساخت بازی‌های ویدیویی بر اساس جنگ ستارگان است. با این وجود که ea تعداد زیادی از این عناوین را کنسل و حتی استودیو‌های آن‌ها را در گذشته‌ای نه چندان دور تعطیل کرده، اما انتظار می‌رود بازی  استودیو ریسپان عملکرد فوق العاده‌ای داشته باشد.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.