اخبار بازی

احتمال عرضه یک عنوان بزرگ معرفی نشده توسط شرکت Square Enix در سال 2019

شرکت square enix

شرکت Square Enix پس از ارائه گزارش مالی سه ماه سوم 2019 و توجیح عملکرد ضعیف دو عنوان Just Cause 4 و Shadow of the Tomb Raider نگاهی به آینده کاری کمپانی در سال جاری انداخت. رئیس این شرکت آقای Yosuke Matsuda اظهار دارد SE در رویداد E3 امسال تعداد زیادی پروژه معرفی نشده دارد، هرچند که این موضوع غیر منتظره نیست اما «ماتسودا» انتظار کسب درآمد بیشتری را به واسطه عرضه احتمالی یک عنوان بزرگ معرفی نشده تا پایان سال دارد.

دو عنوان بزرگی که درحال حاضر توسط تیم‌های این شرکت در دست ساخت قرار دارند، بازسازی Final Fantasy 7 و پروژه معرفی نشده Avengers است که بر اساس شایعات، کار توسعه بازسازی FF7 تا سال 2023 به پایان نخواهد رسید. شاید عنوانی که در پاییز امسال عرضه می‌شود یک پروژه معرفی نشده باشد اما با تمامی این تفاسیر، امکان عرضه چند بازی کوچکتر در پایان سال وجود دارد؛ حتی ممکن است این آمار به دلیل انتظار بیش از حد معمول کمپانی باشد. در حالی که بیشتر این صحبت‌ها به حدس و گمان ختم شد اما به نظر می‌رسد Square Enix قصد معرفی یک بازی جدید را برای عرضه در  سال 2019 دارد.

بررسی بازی Just Cause 4 را از طریق این لینک مطالعه کنید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.