اخبار بازی

نسخه دیجیتالی بازی Final Fantasy 7 Remake زودتر از زمان تعیین شده عرضه نمی‌شود

شرکت Square Enix تأیید کرد علی‌رغم اینکه از همین حالا تعدادی از نسخه‌های فیزیکی بازی Final Fantasy 7 Remake در برخی فروشگاه‌ها دیده می‌شود، نسخه دیجیتالی بازی همچنان در تاریخ از پیش تعیین شده یعنی 10 آپریل عرضه خواهد شد.

بازی Final Fantasy 7 Remake

این روزها شیوع ویروس کرونا بر روی مسائل مختلفی تأثیر گذاشته که یکی از آن‌ها، صنعت بازی‌های ویدئویی است. تابحال عناوین زیادی از جمله The Last of Us Part II و Wasteland 3 بخاطر فراگیری این ویروس، تأخیر خورده‌اند. اما با این وجود، تاریخ انتشار بازی Final Fantasy 7 Remake دست‌نخورده باقی مانده است و این عنوان تا آخر همین هفته منتشر می‌شود. به نظر می‌رسد اسکوئر اینکس کمی خوش‌شانس بوده و نسخه‌های فیزیکی بازی قبل از گسترش کووید-19 به دست فروشگاه‌ها رسیده است.

مدتی پیش بود که برخی از کاربران گزارش دادند Pre-load بازی Final Fantasy 7 Remake بر روی کنسول PS4 زودتر از زمان معمول شروع می‌شود. این موضوع سبب شد که شایعاتی مبنی بر عرضه زودهنگام نسخه دیجیتالی در فضای مجازی بپیچد، اما امروز این شایعه توسط ناشر بازی یعنی اسکوئر اینکس تکذیب شد. این شرکت اخیرا با بروزرسانی بخش “سوالات متداول” در سایت خود، برخی از ابهامات را رفع کرد.

اسکوئر اینکس در ابتدا به طور قاطع تأیید کرد که نسخه دیجیتالی بازی در 10 آپریل منتشر می‌شود. در ادامه، این شرکت ژاپنی گفت عرضه زودهنگام Final Fantasy 7 Remake منجر به بروز ناهماهنگی‌هایی می‌شود؛ چرا که اسکوئر اینکس قصد دارد عرضه بازی برای همه کاربران در نقاط مختلف دنیا به شکل همزمان صورت بگیرد.

با اینکه برنامه‌های اسکوئر اینکس برای عرضه بازی کاملا منطقی بنظر می‌رسد، اما برخی از طرفداران خواستارند که تغییراتی در این برنامه‌ها انجام شود؛ چرا که آن‌ها بخاطر پخش شدن زودهنگام نسخه‌های فیزیکی بازی در بخش‌هایی از اروپا و استرالیا، درحال دیدن ویدئو و گفتوگوهایی در اینترنت هستند که حاوی اسپویل است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.