اخبار بازی

ساخت ریمیک بازی Splinter Cell رسما تأیید شد

شرکت Ubisoft اعلام کرده که توسعه یک بازی ریمیک از سری مخفی‌کاری محبوب Splinter Cell آغاز شده است. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Splinter Cell Remake

این معرفی بدون تریلر انجام شده و سازندگان تأکید کرده‌اند که هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارند. شعبه تورنتوی یوبیسافت (سازندگان Splinter Cell Balcklist) ساخت ریمیک بازی Splinter Cell را بر عهده گرفته و همچنین تأیید شده که تیم سازنده برای ارائه جلوه‌های بصری نسل بعدی، گیم‌پلی و نورپردازی و سایه‌زنی پویایی که این مجموعه با آن شناخته می‌شود، از انجین Snowdrop (انجین بازی Avatar: Frontiers of Pandora و بازی جدید Star Wars یوبیسافت) بهره می‌برد.

مت وست، تهیه‌کننده پروژه اعلام کرده که اسپلینتر سل جدید از پایه بازسازی می‌شود و در کنار جلوه‌های بصری، المان‌های مربوط به طراحی نیز بر اساس راحتی و انتظارات بازیکنان، بهبودهایی را به‌خود خواهند دید. به گفته او، حال و هوای بازی‌های ابتدایی سری و آنچه که به آن‌ها هویت می‌بخشیدند، همچنان در نسخه ریمیک حفظ خواهد شد. همچنین او تأیید کرد که ریمیک Splinter Cell یک بازی خطی خواهد بود و خبری از یک بازی اپن ورلد نیست.

با توجه به اینکه ساخت پروژه به‌تازگی آغاز شده، تیم سازنده در حال حاضر بازه زمانی عرضه و یا پلتفرم‌های مقصد آن را مشخص نکرده‌اند. یوبیسافت در پایان عنوان کرده که قصد دارد تا با این ریمیک، یک پایه سفت و محکم را برای آینده مجموعه Splinter Cell بنا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.