اخبار بازی

Splinter Cell 6 و بازگشت به ریشه ها

368825sc.jpeg

در مراسم GDC امسال بود که Jade Raymond از Ubisoft Toronto گفت که به زودی عنوان بعدی از سری بازی های Splinter Cell (که طبق شایعات Retribution نام خواهد داشت) را رونمایی خواهد کرد. اکنون بعد از 2 هفته از اتمام مراسم، ایشان طی گفتگویی با وبسایت خبری CVG اذعان داشت که در این شماره همچنان همانند عنوان قبلی، تمرکز بر روی قسمت اکشن است، ولی این بار یکی از ریشه های فراموش شده سری به این عنوان باز خواهد گشت.
"مطمئنا بازی آن ضرب آهنگ اکشن را باز هم خواهد داشت، اما این بار ما به دنبال چیزی جالب تر و هیجان انگیز تر هستیم. چیزی که در واقع یکی از ریشه های تاریخی بازی است که قبل از این زیاد در جریان بازی ظاهر نشده بود. وقعا نمی توانم چیز بیشتری بگویم."
خانم ریموند همچنین دوباره تاکید کرد که تمرکز آن ها در حال حاضر 100% بر روی Splinter Cell بعدی است، ولی نیم نگاهی به خلق IP جدید نیز دارند:
"ما هم اکنون بر روی IP بزرگ جدیدی درون استودیو کار نمی کنیم. این یکی از اهداف ماست و ما مطمئنا در حال انجام کار هایی در این رابطه هستیم، اما نه در حال حاضر. ما اکنون به طور تمام و کمال بر روی Splinter Cell بعدی متمرکز هستیم."

Splinter Cell 6 تقریبا 2 سال پیش توسط جید ریموند طی ویدیویی تایید شد، ولی از آن زمان تا کنون رونمایی رسمی نشده است. طی آخرین اخبار قرار بود ریموند این عنوان را به زودی معرفی کند. طبق شایعات این شماره دنباله مستقیم وقایع Conviction خواهد بود. باید صبر کرد و دید ریموند چه زمانی قصد دارد ششمین قسمت از این فرنچایز را رسما رونمایی کند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن