اخبار بازی

تاخیر در عرضه بازی Spelunky 2 تا سال 2020

بازی Spelunky 2

دو سال از معرفی بازی Spelunky 2 توسط استودیو Mossmouth می‌گذرد. اثری که در ابتدا سازندگان به عرضه آن در سال 2018 اشاره می‌کردند با این حال سال گذشته هیچ گونه خبری از این اثر به گوش نرسید. اکنون سازنده این بازی در توییتر به‌روزرسانی در خصوص وضعیت تولید آن به اشتراک گذاشته که مسلما به مذاق گیمرها و مخاطبین خوش نخواهد آمد.

درک یو (Derek Yu) از استودیو Mossmouth با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که عرضه بازی Spelunky 2 تا پس از 2019 تاخیر خورده است. موسس Mossmouth در این باره توضیح داد:

فکر نمی‌کنم بازی به انتشار در سال جاری برسد. تولید بازی هم‌چنان به خوبی پیش می‌رود و ما چندان هم از برنامه و هدف خود دور نیستیم اما غلظت و جزئیات موجود در این پروژه نیازمند صرف زمان بیشتری است. هم‌چنین بابت عدم انتشار به‌روزرسانی پیرامون وضعیت تولید بازی پوزش می‌طلبیم. تعادل بین برقراری ارتباط با مخاطبین و زمان ساخت و در عین حال اسپویل نکردن بخش زیادی از بازی می‌تواند کار سختی باشد. هنگامی که اوضاع آرام است و خبری از ما نمی‌شنوید بدانید سخت مشغول کار هستیم.

درک یو ادامه داد:

من بازخوردهای حاصل شده از محیط بازی در تریلر را دریافت کردم و در حالی که هم‌چنان استایل کلی آن را بسیار دوست دارم، تصمیم گرفتیم جزئیات بیشتری به آن اضافه کنیم و کنتراست را هم افزایش دهیم تا جزئیات موجود بیشتر نمایش داده شوند. به محض آن بتوانیم تاریخ انتشاری مشخص کنیم آن را به اشترک می‌گذاریم. ما نمی‌توانیم برای نمایش بیشتر Spelunky 2 صبر کنیم حال آن که بهتر است خود به تجربه آن مشغول شوید. موارد دیوانه‌واری که در آن قرار داده‌ایم بسیار من را هیجان‌زده می‌کند.

بازی Spelunky 2 برای کامپیوترهای خانگی و کنسول PlayStation 4 و هم‌چنین دو کنسول Xbox One و Nintendo Switch در حال توسعه قرار دارد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.