اخبار بازیپلی استیشن 4کامپیوتر

تاریخ انتشار بازی Spelunky 2 مشخص شد

در طی قسمت دوم از رویداد PlayStation’s State of Play در روز پنج‌شنبه،  سازنده‌ی Spelunky دِرِک یو، اطلاعات بیشتری در مورد بازی 2  Spelunky به همراه تاریخ انتشار آن در 15 سپتامبر منتشر کرد. در تریلر جدید، یو در مورد جذب طرفداران جدید به دنیای Spelunky صحبت کرد با این وجود او مواردی را که طرفداران قدیمی دوست داشتند فراموش نکرد. در Spelunky 2 بازیکنان می‌توانند به صورت آنلاین هم‌گروه شوند و با هم بازی کنند.

در تریلر بازی مناطق جدید شامل  فضای بیرونی، لانه‌ی زنبور و سیاه‌چاله‌هایی شبیه جهنم را نشان داده شد. در این نواحی بازیکنان می‌توانند با شخصیت‌های جدید روبه‌رو شوند و خانواده‌ای از کاوشگران را درون بازی بسازند که هر کدام بخشی از فضای آن را اشغال می‌کنند. دنباله‌ی بازی دارای خصوصیات جدیدی است، مانند اهرم‌هایی که با دنیا تعامل دارند، راه‌های جدید برای خرید کردن و سواری با بوقلمون‌ها. بازیکنان می‌توانند از آیتم‌های جدید مانند تفنگ کلون ، که هر چه در جلوی شما باشد را همانند سازی می‌کند .

بازی Spelunky 2 در 15 سپتامبر برای کنسول پلی‌استیشن 4 و مدتی بعد برای رایانه‌های شخصی از طریق استیم منتشر خواهد شد.

Spelunky 2

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.