اخبار بازی

از لوگوی کنسول پلی استیشن 5 بصورت رسمی رونمایی شد

در جریان رویداد CES 2020 شرکت «سونی» بصورت رسمی از لوگوی کنسول نسل بعدی خود یعنی «پلی استیشن 5» رونمایی کرد که این اتفاق آنطور که باید سبب سورپرایز شدن طرفداران نشد.

لوگوی کنسول پلی استیشن 5

لوگوی رسمی کنسول «پلی استیشن 5» دقیقاً شبیه لوگوی کنسول‌های نسل‌های گذشته شرکت «سونی» است. در رویداد CES 2020 هنگامی که آقای «جیم رایان» بر روی صحنه آمد و به گفتگو در مورد کنسول PlayStation پرداخت ، طرفداران در انتظار رونمایی از اطلاعات جدیدی دربارۀ کنسول نسل بعدی شرکت «سونی» بودند؛ اما او تنها به رونمایی از لوگوی کنسول «پلی استیشن 5» بسنده کرد. او در این‌باره گفت :

“من بسیار خوشحالم که امروز برای اولین بار لوگوی رسمی کنسول «پلی استیشن 5» را با شما به اشتراک می‌گذارم …”

این لوگو تنها اطلاعات جدیدی است که در رویداد CES 2020 به کنسول «پلی استیشن 5» مربوط می‌شود. در این رویداد همچنین به فروش بی‌نظیر کنسول «پلی استیشن 4» و عناوین مختلف آن نیز اشاره شد؛ طبق گفته‌های آقای «جیم رایان» شرکت «سونی» تاکنون تعداد 106 میلیون دستگاه کنسول PS4 و 1.15 بیلیون نسخه از عناوین مختلف این کنسول و همچنین 5 میلیون دستگاه هدست واقعیت مجازی (PSVR) به فروش رسانده است که موفقیت چشمگیری برای این کمپانی ژاپنی است. ناگفته نماند که کنسول «پلی استیشن 4» به دومین کنسول پر فروش تاریخ پس از کنسول «پلی استیشن 2» تبدیل شده است.

علاوه بر این اطلاعات ، آقای «جیم رایان» وعده داده است که به زودی جزئیات بیشتری را از نسل نهم بازیهای ویدئویی و کنسول «پلی استیشن 5» با طرفداران به اشتراک خواهند گذاشت. در صورتی که قصد دارید تا اطلاعات بیشتری را از کنسول «پلی استیشن 5» بدست آورید توصیه میکنیم مقالۀ مقایسۀ فنی کنسول «پلی استیشن 5» با «پلی استیشن 4»را مطالعه نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا