اخبار بازی

طبق شایعات سونی قصد دارد در Experience PlayStation از PS5 رونمایی کند

طبق شایعات سونی برنامه دارد رویداد Experience PlayStation را برای رونمایی از PS5 انتخاب کند

تعاریف عجیب و زمان بندی مشکوک برای Experience PlayStation ، رویدادی که امروز از ساعت 12 ظهر به وقت محلی در سالن Sony Square NYC شهر نیویورک توسط سونی آغاز خواهد شد و تا 16 فوریه ادامه خواهد داشت.

“جشن گرفتن برای 25 سال بازی. با کلکسیونی از عناوین PS4 و PSVR”

این جمله ای است که سونی از آن برای تعریف این رویداد و میزبانی از مخاطبان خود استفاده کرده است.

Experience PlayStation رویدادی یک ماهه و به نوعی در ادامه 25Years of Play خواهد بود، که در آن فن ها و مخاطبین می توانند از دموی بازی های مورد علاقه شان لذت ببرند. سونی به طور منظم از این سالن (Sony  Square NYC) برای میزبانی از دموی بازیهای مختلف استفاده می کند. به عنوان مثال در سپتامبر سال گذشته دموی بازی NHL 20 برای یک آخر هفته در همین سالن در دسترس همگان قرار گرفت.

اما از طرفی دیگر می توان گفت که انتخاب این مکان و زمان بندی این رویداد باعث کنجکاوی و تعجب شده است.

شایعه ای که پیش از این منتشر شده بود، اشاره به این داشت که رویداد PlayStation Meeting در فوریه سال 2020 برگزار خواهد شد و هدف اصلی آن نمایش کاملی از PS5 خواهد بود. همانطور که به یاد دارید PS4 pro آخرین کنسول سونی هم در شهر نیویورک و در رویداد  PlayStation Meeting رونمایی شد. پس این امکان وجود دارد که سونی از این سالن برای رونمایی PS5 هم استفاده کند.

تنها چیزی که میتوان به قاطعیت گفت:  با توجه شایعات مربوط به عناوین لانچ PS5 و عدم حضور سونی در E3 ، کاملا مشخص است که سونی به دنبال همایش بزرگی برای معرفی کنسول نسل بعدی خود خواهد بود.

به هرحال چه سونی در Experience PlayStation از PS5 رونمایی کند و چه این اتفاق نیوفتد، تیم تحریریه بازیسنتر تمام اخبار این رویداد را برای شما گزارش خواهند کرد.

با بازیسنتر همراه باشید.

علی محمد خراسانی

Video Games, Movies and TOOL

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.