اخبار بازی

سونی مدیر جدید استودیو سانتامونیکا را مشخص کرد!

ساعاتی قبل مشخص شد که Shannon Studstill مدیر استودیو سانتامونیکا شرکت سونی، این استودیو را به مقصد گوگل ترک کرده‌است. اما حالا شرکت سونی در بیانیه‌ای مدیر عامل جدید این استودیو را مشخص کرد!

در متن این بیانیه شخص Yumi Yang با ۱۹ سال تجربه در استودیو سانتامونیکا به عنوان جانشین Shannon Studstill انتخاب شده‌است. در ادامه قسمتی از متن بیانیه را با هم مرور خواهیم کرد:

« با پیشینه‌ای غنی در توسعه عناوین مختلف و حضور در پروژه‌های مختلف استودیو سانتامونیکا، Yumi Yang به عنوان مدیر عامل جدید استودیو سانتامونیکا انتخاب شده‌است. توانمدنی او در مدیریت پروژه و نظارت دقیقش بر توسعه عنوان God of War سال ۲۰۱۸، به این عنوان کمک بسازی کرد تا از پتانسیل نهفته خود به صورت کامل استفاده کند. بعد از گذشت نزدیک به دو دهه و خدمات قابل توجه به میراث استودیو سانتامونیکا، Yumi Yang از جایگاه ویژه‌ای در بین همکاران خود برخوردار است. با تجربه فراوان و درک عمیق نسبت به ایده‌ها و DNA استودیو سانتامونیکا، او در موقعیتی قرار می‌گیرد تا آینده استودیو را به سمتی هیجان انگیز و جسورانه سوق دهد.»

با این اوصاف به نظر می‌رسد شرکت سونی موفق شده تا فردی مناسب را به عنوان جایگزین Shannon Studstill انتخاب کند و حال باید دید استودیو سانتامونیکا با هدایت Yang به کدام سمت خواهد رفت.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”Akiba, post: 4704781, member: 31999″]
  بله! منت گذاشتن همین نصفه رو هم پوشش دادن تو فروم!
  فروم برای کاربراست و خودشون باید پوشش بدن، تحریریه هم صفحه اصلی
  [/QUOTE]
  ولی نکته جالبش اینجاست که پیامای کاربرای فروم اتومات تو نظرات اون خبر تو صفحه اصلی می خوره.
  اگه اینطوریه که ما برای خوندن خبر باید بریم صفحه اصلی خب بقیه برا خوندن نظرات ما باید بیان تو فروم :دی

 2. [QUOTE=”Fratos, post: 4704770, member: 2947″]
  واسه خوندن بقیه مطلب “به زور” باید بریم صفحه اول؟
  [/QUOTE]
  بله! منت گذاشتن همین نصفه رو هم پوشش دادن تو فروم!
  فروم برای کاربراست و خودشون باید پوشش بدن، تحریریه هم صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
 • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.