اخبار بازی

شرکت Sony سیاست ریفاند خود را تغییر داد

شرکت Sony

شرکت Sony سیاست ریفاند کردن یا همان پس دادن عناوین خریداری شده از طریق فروشگاه PlayStation را متحول کرد. از این پس، با خرید دیجیتالی بازی‌ها از طریق PlayStation Store به شما مهلت 14 روزه داده می‌شود تا درصورت پشیمان شدن، مبلغی که هزینه کرده‌اید را پس بگیرید. البته این قضیه تحت شرایط خاص امکان پذیر بوده و از هر روشی که بازی را خریداری کرده باشید، درنهایت مبلغ آن به حساب PSN شما باز می‌گردد. به این معنا که حتی اگر از طریق کارت‌های اعتباری خریدی را انجام بدهید و سپس آن‌را ریفاند کنید، پول شما به Wallet اکانت پلی‌استیشن باز می‌گردد.

بازی‌های کامل و افزونه‌ها (DLC) ظرف 14 روز پس از خرید قابل ریفاند خواهند بود اما تنها در صورتی که آن‌ها را دانلود، نصب یا استریم نکرده باشید. این قانون برای پیش‌خریدها نیز حاکم خواهد بود اما با یک تفاوت کوچک. در هرزمان پیش از عرضه عنوان می‌توانید آن‌را پس بدهید و پس از عرضه نیز تا 14 روز طبق شرایط فوق امکان ریفاند آن موجود باقی می‌ماند.

اشتراک‌های PlayStation Plus و PlayStation Now و حتی Spotify Premium نیز طی بازه زمانی 2 هفته می‌توان کنسل و مبلغ هزینه شده را دریافت کرد. اما این‌بار، هرچقدر که از این سرویس‌ها استفاده کرده باشید، موردی ندارد چرا که درهنگام ریفاند با کسر مبلغی، پول خود را دریافت می‌کنید. متاسفانه برخلاف شبکه استیم و xbox live این قابلیت روی PSN اتوماتیک نبوده و باید با پشتیبانی سونی ارتباط برقرار کنید.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن