اخبار بازی

Sony صحنه های حذف شده Heavy Rain را به نمایش گذاشت

یک نسخه قدیمی از بازی Heavy Rain که صحنه هایی از آن بتازگی به نمایش درآمده است ، مقتول دیگری را به جمع قربانیان قاتل اریگامی اضافه میکند. قطعه ای دیگر از فیلم های پشت صحنه بازی به نمایش درآمد.
این ویدئو که دیروز در PSN قرار داده شده است ، نشان میدهد که قاتل چگونه با بی رحمی تمام یک مقتول بیچاره دیگر را از پای درمی آورد. با این حال این صحنه بدلیل خشونت زیاد از نسخه اصلی حذف شد.
این ویدئو دلیل بی خوابی ها و کابوس های Madison Paige را نیز شرح میدهد و رابطه ماوراالطبیعه بین کابوس های دنباله دار Ethan و قاتل سریالی را بخوبی توضیح میدهد. اگر تاکنون بازی را تجربه نکرده اید و نمیخواهید داستان بازی برایتان اسپویل شود ، توصیه میشود این ویدئو را نبینید. در غیر اینصورت تماشای این ویدئو میتواند برخی پرسش های مبهم موجود در ذهنتان در مورد داستان بازی را پاسخ دهد.
ماجراجویی بلند پروازانه Quantic Dream سال گذشته برای PS3 عرضه شد و توانست نمره 9/10 را از Tom Bramwell(منتقد سایت Eurogamer) بدست بیاورد.منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.