اخبار بازی

احتمال تاخیرخوردن بعضی از بازی‌های PS4 و PS5 به علت شیوع گسترده ویروس کرونا

سونی اطلاعاتی درباره‌ی تاثیر احتمالی ویروس کرونا برروی برنامه‌هایش را ارائه کرده است و احتمال داده است بازی‌هایش و خود کنسول PS5 تحت تاثیر گسترش این ویروس قرار بگیرند.

بازی The Last of Us Part 2

در این بیانیه، سونی اعلام کرده است که محتوای بازی‌ها و سرویس‌ها تا پایان سال مالی تغییری نخواهد کرد. اگرچه که این شرکت مستقیما درباره‌ی کنسول PS5 صحبتی نکرده است اما به مشکلات توزیع وسایل الکترونیکی اشاره کرده است که نشان میدهد احتمال تاخیر کنسول نسل بعد آن‌ها وجود دارد.

در آخر سونی اضافه کرده است که با دقت در حال رصد مراحل تولید بازی‌های خود و تاخیر احتمالی‌ها هستند که به صورت غیر مستقیم به The Last Of Us Part 2 و Ghost Of Tsushima اشاره کرده‌اند. همچنین سونی تایید کرده است که برنامه‌ی لانچ Final Fantasy 7 Remake با مشکلات جزئی رو‌به‌رو شده است ولی خوشبختانه فعلا شاهد خبر تاخیر خوردن بازی‌های دیگر نیستیم.

سپس سونی برای رد هرگونه ابهامی مبنی بر تاخیر عرضه کنسول PS5 پیامی را به بلومبرگ ارسال کرد و اطمینان داده است که برنامه‌ی آن‌ها برای آغاز نسل بعد هیچ تغییری نکرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.