اخبار بازی

اعلام تاریخ عرضه بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts

بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts

تاریخ عرضه بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts توسط استودیو سازنده آن یعنی CI Games اعلام شد. این اثر در تاریخ 22 نوامبر 2019 برابر با 1 آذر 98 در بازار انتشار می‌یابد.

پس از شکست و عملکرد ناامیدکننده بازی Sniper: Ghost Warrior 3، نسخه جدید این مجموعه به جای فضای Open World بیشتر روی ماموریت‌ها تمرکز کرده است. پلیرها ماموریت‌‎های اصلی بزرگ و ماموریت‌های فرعی مختلفی به منظور دریافت پول و آپگریدهای بیشتر خواهند داشت. حالت Enhanced Scope، واقع‌گرایانه‌ترین تجربه تک‌تیراندازی را ارائه می‌کند که همراه با سیستم نشانه‌گذاری تکنیکی برای نشان کردن دشمنان است.

گجت‌های جدید از جمله Drone، تک‌تیرانداز خودکار با کنترل از راه دور و بمب چسبنده به سطوح در اختیار پلیر قرار می‌گیرد. با این حال پلیر می‌تواند برای پیشروی در مراحل و نابودی اهداف از مخفی‌کاری استفاده کند. این بازی که در سیبری دنیال می‌شود پلیر را در مناطق جنگلی و کوهستانی با ماموریت‌های خود درگیر می‌کند. حالت Deathmatch هم همراه با نقشه‌های جدید به بخش چند نفره باز می‌گردد. بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts برای کنسول‌های PlayStation 4، Xbox One و پلتفرم کامپیوترهای خانگی منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا