اخبار بازی

Slender، تجربه‌ی واقعی وحشت

شما در یک جنگل مملو از درخت قرار دارید و هیچ سلاحی همراه ندارید، حس می‌کنید اتفاق بدی نزدیک به وقوع است و احساسی دارید که برای جلوگیری از آن هیچ کاری از دست شما بر نمی‌آید. این شروع Slender است؛ یک بازی مستقل ژانر وحشت که می‌توانید بدون هزینه آن را تجربه کنید.

در طول بازی، یک مرد قدبلند، نحیف و به معنای حقیقی کلمه دیلاق، در جنگلی حبری رنگ محصور، بی‌امان شما را دنبال می‌کند. فلسفه‌ی به‌وجود آمدن این موجود به عوامل متعددی بازمی‌گردد؛ در یکی از پست‌های انجمن Something Awful از مردی با چنین مشخصاتی حرف به‌میان آمد و همان جا محبوب شد، علاوه بر این ویدیوهایی در سرویس یو‌تیـوب و موجوداتی افسانه‌ای در بازی Minecraft به نام Enderman نیز پایه‌های ساخت این عنوان را تشکیل دادند.

آقای Slender در مورد اینکه چرا شما به اینجا آمده‌اید یا آیا امکان فرار از اینجا وجود دارد یا نه، حرفی نمی‌زند. یک هدف کلیشه‌ای دارید؛ اینکه هشت برگ کاغذ پیدا کنید ولی وحشتی که در یافتن و جمع‌آوری آن ها به شما دست می‌دهد این آشنایی را برهم می‌زند و ترس را احساس می‌کنید.

کم‌اند بازی‌های ترسناکی که بازی‌کننده را اینگونه به قلب وحشت نزدیک کنند. تمام عناصر Slender از جمله نبود نقشه، تهدید مرگ لحظه‌ای، نامعلوم بودن مکان کاغذ‌ها و اینکه نمی‌دانید این موجود ناشناخته پشت سرتان هست یا نیست؛ همه و همه دست به دست هم می‌دهند تا تجربه‌ی نومیدی، آسیب‌پذیری، سیاهی و ترس عمیق را به بازی‌کننده بچشانند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.