اخبار بازی

SimCity هم‌اکنون در حالت آفلاین قابل بازی است

بالاخره، بعد از گذشت بیش از 1 سال از عرضه SimCity، این عنوان در حالت آفلاین قابل اجرا است.

EA اعلام کرده که با آپدیت دهم که به تازگی عرضه شده، تمامی بازیکنان بر روی PC و Mac، قابلیت بازی در حالت آفلاین را خواهند داشت.

بعد از دانلود این آپدیت (دفعه بعد که وارد SimCity شدید، به طور خودکار، آپدیت را دریافت خواهید کرد)، Origin را در حالت آفلاین قرار داده و بازی را اجرا کنید. حال، عنوانی که یک سال پیش می خواستید بازی کنید را می توانید در حالت آفلاین تجربه کنید.

البته حالت آفلاین، دارای Leaderboard ،Citylog و region invite نخواهد بود. اما دارای Global Market با قیمت های اصلاح شده، خواهد بود. حالت آفلاین، ضمینه یک تجربه تک نفره با شهرهای گوناگون از SimCity را فراهم خواهد کرد.

آقای Patrick Buechner، مدیرعامل Maxis Emeryville در این باره اذعان داشته: "ما به حرف های بازیکنان توجه کرده ایم و امروز، با عرضه حالت تک نفره، قصد رسیدگی به مسئله ای که بیشترین بازخورد را داشته، داریم."

بعد از مسائل مصیبت بار مربوط به حساب های کاربری بازی و استقبال نه چندان مناسب از بازی که گریبان گیر Maxis و EA برای رویکردی که انتخاب کرده بودند، شد، کمی تعجب آور است که این قدر طول کشیده تا حالت آفلاین به بازی اضافه شود. اما بهرحال، دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است!

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن