اخبار بازی

سم بارلو ، نویسنده‌ی Silent Hill: Shattered Memories در حال کار بر روی پروژه‌ای جدید است

سم بارلو کارگردان بازی Her Story و نویسنده‌ی Silent Hill: Shattered Memories در حال طراحی بازی ترسناکی مشابه این عنوان است. البته سم بارلرو در پست توییتی به سایت دوئل‌شاکرز خاطرنشان کرد که این طرح برای شرکت کونامی نیست. او در اینباره گفت:

انگیزه ساخت این بازی از طرف (الف) افرادی است که آن را از من می خواهند و (ب) بازار –بازی‌های رایانه‌ای- به نقطه ای رسیده است که ساخت این نوع بازی‌ها (ژانر وحشت) منطقی است، با توجه به آنچه استودیوی رمدی با بازی Control و کوجیما با بازی Death Stranding در ظهور بازی‌های تریپل‌ای انجام داده‌اند.

بخصوص در آمریکای جنوبی و مرکزی. – شرکت – کونامی همیشه به ما می گفت که این – منطقه- بازار بزرگی برای بازی های ترسناک است و آنها اشتباه نمی‌گفتند. من باید زبان پرتغالی برزیلی و اسپانیایی آمریکای لاتین را یاد بگیرم.

سم بارلو همچنین روی پروژه دیگری به نام ███████A کار می کند که در تابستان امسال معرفی شد، اما تاکید کرد که این بازی هیچ ارتباطی با Silent Hill ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.