اخبار بازی

فیلم جدیدی از Silent Hill معرفی شد

بر کسی پوشیده نیست که فیلم بازی ها غالبا با بازخوردهای منفی از طرف هواردارن مواجه می شوند و منتقدین نیز در اکثر اوقات امتیازات کمی به آنها می دهند. اما فیلم Silent Hill سال 2006 که توسط فیلمساز فرانسوی Christophe Gans ساخته شد، یکی از معدود فیلم بازیهایی است که توانست با وفاداری به المان های بازی و خلق دقیق و پر جزییات شهر مه آلود Silent Hill ، نظر مثبت هوادارن و منتقدین را به خود جلب کند. حالا Christophe Gans با اعلام در دست ساخت بودن فیلم جدیدی از سری Silent Hill طرفداران خود و این فرنچایز محبوب را خوشحال کرد.

فیلم جدیدی از Silent Hil معرفی شد

Gans طی مصاحبه ای که با یک وبسایت فرانسوی داشت اعلام کرد با همکاری Victor Hadida ( تهیه کننده سری فیلم های Resident Evil ) بر روی پروژه فیلم جدید Silent Hill کار خواهد کرد. وی افزود : “این فیلم  همواره به اتمسفر شهری کوچک در آمریکا که توسط پوریتانیسم ها ویران شده است، متصل خواهد بود”. (پوریتن ها مسیحیان تندرویی بودند که به گناه کار بودن انسان از روز نخست و خشم خداوند ایمان داشتند.) Gans جزییات بیشتر درباره این پروژه ارایه نداد.

همچنین طرفداران ژانر ترسناک خوشحال خواهند شد اگر بدانند Silent Hill تنها فیلم در حال ساخت توسط Christophe Gans  و Victor Hadida نیست. این دو همزمان بر روی فیلم دیگری که بر اساس سری بازی های Fatal Frame است نیز کار می کنند. فیلم Fatal Frame در ژاپن ساخته خواهد شد و ماجرای خانه ای تسخیر شده را روایت خواهد کرد. با این اوصاف می توان انتظار داشت که این فیلم هم مانند دیگر ساخته های Christophe Gans به ریشه های خود پایبند بماند.

لازم به ذکر است که Christophe Gans علاو بر ساخت فیلم تحسین شده Silent Hill 2006، آثاری چون 2014 Beauty and the Beast و 2001 Brotherhood of the Wolf در کارنامه خود دارد.

در پایان بیان اینکه طبق شایعات دو بازی از سری Silent Hill توسط Konami (کونامی) در دست ساخت است، خالی از لطف نیست. هرچند که با تغییر رویکردهای اساسی کمپانی کونامی، صحت این شایعات کمی دور از ذهن به نظر می رسد.

علی محمد خراسانی

Video Games, Movies and TOOL

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. [QUOTE=”Z-fan, post: 4693012, member: 97953″]
  نورمن ریداس توش بازی نمی کنه؟ 😀
  [/QUOTE]
  بعید میدونم کریستوف از ستاره در فیلمش استفاده کنه. به خصوص نورمن ریدوس با توجه به اتفاقات کونامی و p.t و کوجیما و….
  ایشون همیشه به منابع اصلی اثر وفادار بوده که قاعدتن در مورد سایلنت هیل، 4 عنوان اصلی این سری بازیها منبع الهام برای ساخت فیلم خواهد بود. و از اونجایی که طی یک مصاحبه نسبت به نسخه دوم فیلم ابراز انزجار کرده و گفته که هرگز این فیلم رو ندیده، این معنی رو میده که از غربی سازی سایلنت هیل پرهیز خواهد کرد.
  نسخه دوم هم در اصل به ایشون پیشنهاد شده بود ولی به خاطر اینکه تهیه کننده ازش یه فیلمی شبیه فیلم های re میخاسته، از کارگردانیش انصراف داده.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا