اخبار بازی

کارگردان فیلم Silent Hill ساخت بازی جدید از این سری را تأیید کرد

کریستوف گانز، کارگردان فیلم جدید سایلنت هیل در مصاحبه‌ای عنوان کرده که کونامی قصد دارد تا این سری محبوب را با عرضه بازی‌های جدید باز گرداند. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

کریستوف گانز، کارگردان فیلم Silent Hill

بیش از دو سال است که انواع و اقسام شایعات در خصوص بازگشت سری Silent Hill به گوش می‌رسند. در حالی که شرکت Konami تاکنون هیچ چیز را به‌طور رسمی اعلام نکرده، صحبت‌های اخیر کارگردان فیلم سینمایی جدید این مجموعه در یک مصاحبه باعث شده تا این شایعات باری دیگر قوت بگیرند.

کریستوف گانز که فیلم سایلنت هیل 2006 را کارگردانی کرده بود، باری دیگر با کونامی وارد همکاری شده تا فیلم جدیدی را بر اساس این مجموعه ترسناک تولید کند. او در بخشی از مصاحبه‌ای که اخیرا با نشریه فرانسوی JEUXACTU داشته گفته:

«مجموعه Silent Hill مجددا در قالب ویدئوگیم عرضه می‌شود، بنابراین فیلم جدید نیز بخشی از یک برنامه‌ریزی سراسری خواهد بود. فکر می‌کنم شخصی در یک فروم اینترنتی چنین چیزی را برداشت کرده بود و صحبت‌های آن شخص، کاملا صحت داشت. به عبارت دیگر، فیلم جدید در حقیقت بخشی از یک مجموعه کلی خواهد بود.»

کارگردان فرانسوی در ادامه اضافه کرده: «چیزی که می‌توانم بگویم این است که در حال حاضر روند ساخت فیلم رو به جلو پیش می‌رود. من مشغول همکاری با کونامی هستم و آن‌ها قصد دارند تا مجموعه Silent Hill را باز گردانند. فکر می‌کنم موفقیت بازسازی Resident Evil 2 و Resident Evil 3، که هر دو بازی‌های شگفت‌انگیزی بودند، کونامی را تحت تأثیر قرار داد و آن‌ها را وادار ساخت تا بابت احیای Silent Hill اقدام کنند.»

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، شایعات مختلفی در مورد بازی‌های در دست سایلنت هیل وجود دارند و باید دید برنامه کونامی برای رونمایی از آن‌ها به چه صورت خواهد بود. طبق آخرین شایعات، حداقل سه بازی از این سری در دست توسعه است: یک نسخه اصلی جدید توسط استودیویی ژاپنی، یک بازی اپیزودیک، و یک نسخه بازسازی‌شده از سایلنت هیل 2.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.