اخبار بازی

عنوان «Shenmue III» تا سال ۲۰۱۹ تأخیر خورد

کمپانی «Deep Silver» ناشر عنوان «Shenmue III» اعلام کرد این عنوان تا سال ۲۰۱۹ منتشر نخواهد شد. پیشتر تاریخ اعلام شده برای انتشار این عنوان نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ بود.

Shenmue III

« «Deep Silver» امروز اعلام میکند که انتشار عنوان «Shenmue III» با تغییر زمان به سال ۲۰۱۹ موکول شده است. از این زمان اضافه برای بهبود کیفیت بازی بیش از آنچه که هست و رسیدن به استانداردهای بالا که لیاقت این عنوان است، بهره برده خواهد شد و انتشار آن در بهترین بازه‌ی زمانی ممکن، صورت خواهد گرفت.»

همچنین کارگردان بازی آقای «Yu Suzuki» طی پیامی در «Kickstarter» گفت:« به تمام حامیان، ما بسیار بسیار بابت این تأخیر متأسفیم. بعد از بررسی زیاد با همکاران خود در «Deep Silver»، به این نتیجه رسیدیم که گسترش بازه زمانی انتشار به ما این امکان را خواهد داد تا «Shenmue III» را در بهترین شرایط ممکن منتشر کنیم. ما قول میدهیم از این زمان برای بالا بردن کیفیت این عنوان استفاده کنیم.»

عنوان «Shenmue III» که ادامه‌ای بر سری «Shenmue» در سبک اکشن-ماجراجویی است، برای پلتفرم‌های «PS4» و «PC» در حال ساخت میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.