اخبار بازی

بازی‌های رایگان ماه سپتامبر سرویس Games with Gold معرفی شدند

مایکروسافت بازی‌های رایگان ماه سپتامبر سرویس Games With Gold را معرفی کرده است.

games with gold

مشترکین Xbox Live Gold هر ماه چهار بازی رایگان دریافت می‌کنند که معمولا شامل بازی‌های AAA قدیمی و بازی‌های مستقل کوچک می‌شوند. همچنین این بازی‌های رایگان از همه نسل‌های ایکس باکس انتخاب می‌شوند تا بازیکنان بتوانند به عناوین متنوعی دسترسی داشته باشند.

بزرگترین بازی رایگان ماه سپتامبر Tom Clancy’s The Division است که در سال 2016 توسط یوبی‌سافت عرضه شد. این بازی شوتر جهان‌باز در طول ماه سپتامبر رایگان خواهد بود. بازی‌های رایگان دیگر این ماه The Book of Unwritten Tales 2 ،The Blob 2 و Armed And Dangerous هستند. بازی The Blob 2 تا پانزدهم ماه سپتامبر رایگان خواهد بود و بازی Armed And Dangerous فقط در نیمه دوم ماه سپتامبر به صورت رایگان در دسترس خواهد بود اما The Book of Unwritten Tales 2 از شانزدهم سپتامبر تا پانزدهم اکتبر برای مشترکین سرویس Xbox Live Gold رایگان خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی The Blob 2 برای ایکس باکس 360 و بازی Armed And Dangerous برای ایکس باکس عرضه شده‌اند و شما می‌توانید از طریق سیستم پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل این دو بازی را تجربه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.