اخبار بازی

اثر معرفی نشده سگا برای گیمزکام می‌تواند بازی Total War Saga: Troy باشد

بازی Total War Saga: Troy

براساس نشان تجاری ثبت شده در بریتانیا، پروژه معرفی نشده‌ای که شرکت سگا قصد دارد از آن در نمایشگاه گیمزکام رونمایی کند بازی Total War Saga: Troy خواهد بود. چند روز پیش به اطلاع‌تان رسانده بودیم که سگا قصد دارد در نمایشگاه مذکور از یک بازی جدید AAA رونمایی کند.

حط سری Saga به عنوان اسپین‌آف مجموعه بازی Total War در سال 2017 از سوی استودیو Creative Assembly معرفی شد و روی بازه زمانی اساسی و در عین حال کوچک‌تری از تاریخ تمرکز می‌کند. اولین نسخه از آن تحت عنوان بازی Total War Saga: Thrones of Britannia در سال 2018 عرضه شد. اکنون نشان تجاری ثبت شده در بریتانیا می‌تواند حاکی از آن باشد که بازی Total War Saga: Troy به عنوان نسخه بعدی این سری اسپین‌آف در گیمزکام رونمایی شود.

مخاطبینی که در این ماه در نمایشگاه گیمزکام حضور به عمل بیاورند می‌توانند اولین نگاه را به ساخته AAA شرکت سگا داشته باشند. این بازی قرار است در شب افتتاحیه این رویداد در 19 آگوست و پیش از شروع نمایشگاه اصلی معرفی شود. گیمزکام 2019 از تاریخ 20 الی 24 آگوست در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن