اخبار بازی

بازی Second Extincton در جریان Inside Xbox معرفی شد

بازی Second Extinction یکی دیگر از سورپرایزهای نمایش Inside Xbox بود.

Second Extinction یک بازی شوتر Co-Op است که ترکیبی از المان‌های Destiny 2 با Left For Dead را همراه با دایناسورها ارائه می‌دهد. در این بازی بازیکنان در تیم‌های سه نفره باید در دنیای آخرالزمانی دایناسورهای جهش‌یافته زنده بمانند. تنوع دشمنان در این بازی بالا خواهد بود و چهار کاراکتر قابل بازی برای انتخاب وجود دارد. بخشی از ماموریت شما به خارج‌شدن از سیاره تعلق خواهد گرفت تا بتوانید اسلحه‌های جدید بخرید و یا اسلحه‌های فعلی خود را ارتقا دهید. همچنین این بازی یک حالت به نام The War Effort خواهد داشت که اطلاعاتی در مورد آن در دسترس نیست. این بازی توسط استودیوی سوئدی Systemic Reaction ساخته شده و موتور Apex برای توسعه آن بکار گرفته شده است.

با اینکه Second Extinction تاریخ عرضه‌ای ندارد اما در  تابستان نسخه آزمایشی Closed Beta این بازی در استیم منتشر خواهد شد.

بازی Second Extinction در تاریخ نامعلومی برای Xbox One، PC و Xbox Series X منتشر خواهد شد و از سیستم Smart Delivery پشتیبانی خواهد کرد. همچنین هنوز خبری از نسخه‌های PS4 و PS5 این بازی دیده نشده است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.