اخبار بازی

Season Pass :Io Interactive اشتباه است

«آیو اینتراکتیو» سازنده «هیت من» تایید کرد نسخه جدید این بازی دارای محتوای Season pass نخواهد بود چرا که این استدیو با این سیستم مخالف است. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

«هانس سایفیت» رئیس این استدیو بیان کرد:« هر محصولی که ما تا 8 دسامبر عرضه می کنیم به صورت کامل بوه و تجربه ای کاملا پولیش شده ای دارد. کسانی هستند که سعی می کنند محصولاتی با قیمت $60 را به شما بفروشند بعد سعی دارند Season Pass را به قیمت 40 دلار بفروشند، پس شما باید $100 تا 120 دلار هزینه کنید تا تمام این چیزها را بدست بیاورید.
ما می گوییم نه، ما این کار را انجام نخواهیم داد، ما می کنیم این روند اشتباه است  چرا که باید گیمر بخشی از این تجربه باشد و لزومی ندارد که آنان تمام این بخش ها را تکه تکه ارائه کنند. چیزی که ما قصد فروشش را داریم تمامش در یک بسته و به یک قیمت واحد خواهد بود.»

او ادامه داد:« چیزی که ما در حال درست کردنش هستیم برای یک بازی بزرگ است، در طول سال 2016 ما سعی می کنیم، مکان های بیشتر، ماموریت های فراوان تر و شاید هدف هایی بیشتر برای 2 روز را اضافه خواهیم کرد. این چیزی است که شما باید در دنیای وافعی انجام بدهید. این $60 است، نه بیشتر، نه محتوای قابل دانلی و نه microtransactions یا چیزهایی مانند در کار هست، شما آن را می خرید با آن خود را بیش از چند ماه سرگرم می کنید.»

Hitman:World of Assassination در 8 دسامبر عرضه می شود و بزرگترین بازی این سری خواهد بود

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.