اخبار بازی

با بیش از 10 میلیون پلیر، بازی Sea of Thieves بزرگترین IP جدید Xbox در این نسل است

طبق گفته شرکت Microsoft و استودیوی Rare، عنوان Sea of Thieves از نظر تعداد پلیر ها، به دست آورد بزرگی رسیده است. این بازی آنلاین از زمانی که در ماه مارچ سال 2018 معرفی شد، تا کنون 10 میلیون پلیر به سمت خود جذب کرده است. در وبسایت رسمی Xbox نوشته شده که طبق این آمار، بازی Sea of Thieves موفق ترین IP جدید کنسول Xbox در این نسل است.

این آمار 10 میلیونی شامل تمام پلیر هایی است که تا به حال Sea of Thieves را بر روی پلتفرم PC یا کنسول Xbox One بازی کرده اند، و نه جمع پلیر های فعال. همچنین این بازی یکی از ستاره های سرویس Xbox Game Pass به حساب می آید.

آقای جو نیت (Joe Neate) مدیر اجرایی Rare نوشت:

برای همه ما در Rare، جامعه Sea of Thieves نمایانگر این است که Gaming چقدر عالی می تواند باشد. این بازی خانه ای برای پلیر های بیش از 80 کشور مختلف است، که آنها را در Xbox Game Pass, Xbox One و PC در کنار هم جمع می کند، و خاطرات و لحظه های بسیاری را می سازد که افراد می توانند گرامی بدارند. دیدن این خاطرات که در رسانه های اجتماعی یا دیگر فضا ها به اشراک گذاشته شده اند، چیزی است که هر روز به تیم ما الهام می بخشد. به هر کس که تا کنون Sea of Thieves را بازی کرده، می گوییم، سپاسگزارم.

آپدیت بعدی این عنوان که Legends of the Sea نام دارد، یک NPC به نام Umbra را به بازی اضاف می کند، و در تاریخ 15 ژانویه عرضه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا