اخبار بازی

بازی Saints Row: The Third Remastered معرفی شد

بازی اکشن جهان‌باز کمدی سال 2011 به همراه تمامی محتویات خود برگشته است.

Saints Row: The Third

Deep Silver اعلام کرده است که نسخه Remaster بازی Saints Row: The Third در ماه می عرضه خواهد شد. این بازی برای اولین بار در سال 2011 توسط Volition ساخته شد. این استودیو با الهام از سبک مبارزات گروه‌های خلافکارانه‌ی Grand Theft Auto و اضافه‌کردن المان‌های طنز مانند اسلحه‎‌های احمقانه و شخصیت‌های اغراق‌آمیز یک بازی متفاوت و جذاب ساخت. این استودیو در حال ساخت قسمت بعدی Saints Row میباشد و وظیفه‌ی نسخه Remaster بازی برعهده‌ی Sperasoft میباشد.

به گفته‌ی Deep Silver بازی Saints Row: The Third Remastered دارای گرافیک و نورپردازی بهتر میباشد. همچنین محیط‌ها، شخصیت‌ها و جلوه‌های ویژه‌ی بازی اصلی بازسازی شده‌اند. نسخه‌ی سال 2011 بازی دارای چهار DLC بود که در نسخه‌ی Remastered حضور خواهند داشت.

قسمت چهارم Saints Row سال گذشته برای Nintendo Switch عرضه شد که با سانسورهایی همراه بود. یک سخنگو از شرکت Deep Silver گفته است که Saints Row: The Third Remastered هیچگونه حذفیاتی ندارد و تمام شوخی‌های بازی اصلی وجود خواهند داشت.

بازی Saints Row:The Third Remastered در روز 22 می بر روی PlayStation 4، Xbox One و PC با قیمت چهل دلار عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.