اخبار بازی

تاریخ عرضه بازی Rune 2 اعلام شد

بازی Rune 2

سرانجام تاریخ عرضه بازی Rune 2 اعلام شد. اثری که برای مدت‌هاست توسط استودیو Human Head در حال توسعه بوده و در این میان یک بار با تغییر نام نیز مواجه شده است. به طوری که در ابتدا با عنوان Rune: Ragnarok معرفی و شناخته می‌شد.

تیم سازنده تاریخ عرضه بازی Rune 2 برای پلتفرم کامپیوترهای خانگی را برابر 12 نوامبر 2019 که مصادف با 21 آبان 98 است اعلام کرد. این بازی در فضای افسانه‌های نورس و دوره وایکینگ‌ها روایت می‌شود و پلیر را در ماجراجویی در سرزمین میدگارد یا سرزمین میانه که یکی از نه جهان اساطیر نورس به شمار می‌رود قرار می‌دهد. در بازی شما می‌توانید انتخاب کنید که با کدام خدای این سرزمین از بین Thor، Odin و یا Hel متحد شوید که از هر کدام نیز قدرت‌های متفاوتی را دریافت خواهید کرد و سپس باید جلوی Loki را که قصد نابودی جهان بازی را دارد بگیرید. سلاح‌های جدیدی را می‌توان در طول بازی ساخت و هم‌چنین آیتم‌های مختلفی نیز برای یافتن وجود خواهند داشت.

بازی Rune 2 را علاوه‌بر تجربه به صورت تک‌نفره می‌توان به صورت Co-op نیز تجربه کرد. بخش‌های چند نفره مانند Deathmatch و Team Deathmatch هم در بازی وجود داشته و به‌علاوه قرار است تست بتا عمومی از تاریخ 20 الی 22 سپتامبر برای آن صورت بگیرد. ناگفته نماند این اثر به صورت انحصاری از پلتفرم Epic Games Store برای کامپیوترهای خانگی در دسترس قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.